Konfiguracja Transmittera Wi-Fi IR

Z Ferguson Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Dotyczy modelu: FS1IR

Instrukcja konfiguracji Transmittera Wi-Fi IR

1. Pobierz na swój telefon aplikację "WiWo", jest dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play (Android) lub AppStore (iOS).
2. W zasięgu dobrego sygnału sieci Wi-Fi podłącz urządzenie do zasilania. 
3. Po uruchomieniu wskaźnik LED powinien mrugać szybko w kolorze niebieskim. 
Jeśli LED w urządzeniu nie mruga na niebiesko, a mruga w kolorze czerwonym, należy ponownie nacisnąć i  przytrzymać przycisk RESET do czasu aż LED zacznie szybko mrugać w kolorze niebieskim. Szybkie mruganie w kolorze niebieskim oznacza, że urządzenie jest w trybie Access Point (rozsyła swój sygnał Wi-Fi). 
4. Wjedź w ustawienia Wi-Fi swojego urządzenia (telefonu) i połącz się z siecią "WiWo-Allone". 
5. Uruchom aplikację "WiWo", kliknij "menu" (ikonka z trzema kreskami), a następnie wybierz "more" (ikonka z trzema kropkami w kółku).
6. Z listy opcji wybieramy "AP Configuration"
7. Wybieramy sieć Wi-Fi, z którą chcemy połączyć nasze urządzenie (Transmitter), wpisujemy hasło naszej sieci WiFi i klikamy "OK". (Jeśli nie można wyświetlić listy dostępnych sieci WiFi, należy wyłączyć w telefonie transmisję danych).
8. Trwa konfiguracja Transmittera, dioda LED zacznie mrugać powoli w kolorze niebieskim. Urządzenie wyłączy tryb Access Point i połączy się z wybraną siecią WiFi (o ile hasło zostało prawidłowo wprowadzone).
9. Jeśli używasz iPhona, wróć do listy urządzeń, kliknij "+", a następnie "search". Urządzenie automatycznie zostanie dodane do listy. 
10. Urządzenie jest gotowe do działania!

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami mailowo na: expert@ferguson.pl Prosimy nie odsyłać urządzenia do serwisu po pierwszej nieudanej próbie połączenia. W razie niepowodzenia należy powtórzyć opisaną powyżej procedurę. Przypominamy, że wysłanie do serwisu sprawnego sprzętu spowoduje obciążenie kosztami ekspertyzy i transportu.


Na filmie przedstawiamy sposób konfiguracji Transmittera Wi-Fi IR